Máte dotaz?

777 010 099

Co vám nabízíme?

Na základě mnohaletých zkušeností našich pracovníků nabízíme kvalitní služby v oblasti vrtaných studní, geologických průzkumů, realizací vrtů pro tepelná čerpadla a další příbuzné činnosti. Kromě vysoké kvality prováděných prací nabízíme také komplexní služby ve vazbě na platnou legislativu během realizace studní a jiných vrtů.

Vrtané studny od A do Z

Naše firma dodává vrtané studny skutečně od A do Z. Vyvrtat studnu často trvá jen několik hodin. Ve složitějších geologických podmínkách (v nestabilním podloží) se vrtání může protáhnout na 2 nebo na 3 dny, ale poradíme si i s takovým vrtem. A za dalších pár hodin několik dní poté Vám zakopeme šachtu k vrtu (nejčastěji plastovou, ale i z betonových skruží), provedeme přípojku do objektu a vrt nastrojíme čerpací technikou. To je pro nás hračka.

Nejnesnadnějším úkolem je ale vyřízení veškerých povolení, které si vyžádá měsíce a v některých případech se může protáhnout i na rok trvající boj s úředním šimlem. Ale i tento boj zvládneme za Vás. Za ty léta už se v něj orientujeme lépe, než obyčejní smrtelníci.

Vrty pro tepelná čerpadla a geologicko-průzkumné vrty, čištění a opravy vrtů

Nejen vrtané studny nás živí. Vrty pro tepelná čerpadla jsou stále "IN" a my si poradíme i nimi, poradíme si i s hloubkou 150 m. Nabízíme samozřejmě veškerý projektový servis k těmto vrtům, spolupracujeme s osvědčenými výrobci a dodavateli tepelných čerpadel zem - voda i voda - voda. Dále provádíme průzkumné jádrové geologické vrty pro různé účely a čištění vrtů. Naše firma vlastní oprávnění pro hloubení vrtů nad 30 m - činnost prováděná hornickým způsobem.

Geologické práce

Provádíme veškeré hydrogeologické průzkumy, dále čerpací zkoušky libovolného rozsahu s automatizovaným měřením a záznamem dat, certifikované odběry a analýzy vzorků vod a dále také radonové průzkumy. Nabízíme také hydrogeologické posudky pro vsakování srážkových či přečištěných odpadních vod do vod podzemních,

Ostatní činnosti

Projektujeme vrtané i kopané studny, vrty pro tepelná čerpadla, ostatní geologické průzkumy i sanační práce. Zapomněli Vám „studnaři“ předat projektovou dokumentaci a hydrogeologický posudek? Neváhejte se na nás obrátit, můžeme Vám pomoci s Vaším problémem. Veškeré činnosti, které provádíme, umíme sami také vyprojektovat.

 

Cílem naší firmy je odvádět kvalitní práci a proto vše realizujeme s maximální pečlivostí.

David Faflík, jednatel společnosti Hydrozdroj   

Nabídka pracovního místa na pozici hydrogeologa

 

Kontaktujte nás

Hydrozdroj s.r.o.

sídlo firmy a kancelář                                                                    J. V. Sládka 818/II
391 81 Veselí nad Lužnicí

Tel: +420 777 010 099
E-mail: kontakt@hydrozdroj.cz

Máte dotaz? Napište nám!

Osobní údaje, které zadáte v našem kontaktním formuláři, použijeme pouze pro naše potřeby. S Vašimi osobními daty bude nakládáno v souladu se zák. 110/2019 Sb. Zákon o zpracování osobních údajů.